מי אני ואיך עליי להתנהג בעולם כדי להצליח, אלו דברים אשר לומדים מההורים ומהאוירה בבית.
(בהשראת ד»ר אלפרד אדלר)

הילדים לא מקשיבים לכם? לא רוצים לשתף אותכם? אין דיאלוג אמיתי? אתם מרגישים חסרי אונים מול הילדים? לא יודעים איך להציב את הגבולות?

הורים רבים חשים תסכול מול חוסר ההקשבה של הילדים ומרגישים שהסמכות ההורית נוזלת להם בין האצבעות. רוצים לעשות את הנכון ביותר כהורים ולא יודעים איך להתחיל.

האם הייתם רוצים לשכלל את היכולת שלכם ולהעניק לילדכם את הדרך להצליח בחיים? להגיע  להרמוניה במשפחה, תקשורת משתפת ומכבדת, לעלות את הערך העצמי ובטחון של ילדיכם, לגדל ילדים מאושרים ומצליחים בחיים?

אימון הורים - נתניה והרצליה

  • אנחנו מתחילים ליצור היום שלום בבית
  • לומדים את הדרך להורות מיטבית
  • נוטעים את מה שחשוב היום כך שמחר עץ המשפחה ילבלב לתפארת

חשוב לזכור —  «כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין בו.» (שלמה קרליבך)

מה אני מציעה?
תהליך אימון אישי המבוסס על הכלים של פסיכולוגיית אדלר, המורכב מסדרת פגישות עבור הורה אחד או זוג הורים. האימון מותאם עבורכם באופן אישי, פוגש את מה שקורה נכון להיום בבית שלכם ופורש בפניכם את הדרך שלכם להורות מיטבית.

מה מקבלים מהאימון?

  • לומדים איך לבנות סמכות הורית וגבולות
  • מבינים את התנהגות הילדים ומקבלים כלים מעשיים להעצמת הילדים, כך שיוכלו להצליח בחברה תוך תחושת שייכות גבוהה וערך עצמי גבוה.
  • מחזקים את היכולת שלכם, ההורים, להתאחד תחת מטרות וחזון משותפים.
    בסוף התהליך יוצאים עם מיומנויות ויכולת להמשיך באופן עצמאי.

למי מיועד האימון?
הורים לילדים צעירים, הורים המעוניינים להשיג את מטרותיהם בהורות תוך מציאת האיזון בין שעות העבודה המרובות לבין הנוכחות ההורית בבית.
לתשומת הלב: גם הורה אחד יכול להוביל שינוי משמעותי בבית.

קוראים לי גלינה צייטלין, אני מאמנת הורים להורות מיטבית, בוגרת המסלול לאימון אישי,בוגרת המסלול לאימון הורים- אדלר, משלבת באימון כלים של דמיון מודרך ו… הכי חשוב — אמא ל3 ילדים.

אני רואה את ההורות כעץ הזקוק למים, אדמה, אור כדי לצמוח, לפרוח ולתת פירות. אני מנחה הורים לשחרר הרגלים שלא עובדים ולסגל יכולת הורית בהירה, היוצרת אוירה נעימה, מכבדת, ומשתפת בבית, ובטווח הארוך מסייעת לילדים לגדול כבוגרים מצליחים. זה בדיוק מה שכולנו רצינו לקבל מההורים שלנו כשהיינו ילדים בעצמנו. זה אפשרי, אני מיישמת את זה בבית  שלי ומתרגשת כל פעם מחדש לראות עוד זוג הורים שיצא לדרך חדשה. אני כל כך מחוברת לדרך הזו ומופתעת בכל פעם מחדש לגלות כמה מדויק זה עובד.

מתקשרים וקובעים

הפגישות מתקיימות בנתניה או הרצליה

טלפון:  053-2221577 — גלינה
מייל: galina.tseitlin@gmail.com

פייסבוק: coach4parents

מידע אודות ההרצאה הקרובה (בעלות סמלית)
בדף הפייסבוק ‘אימון להורות מיטבית

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс