להיות אמא — זאת עבודה אולי הכי חשובה בחיים של אישה. הילדים גדלים ואיתם ביחד גדלים הדאגות של אמא. הריון, לידה, חודשים הראשונים של תינוק קטן, גן, בית ספר… בכל שלב בחיים של אמא יש הרבה מחשבות, פחדים, סידורים ועוד הרבה דברים שרק אמא חושבת על זה ורק אמא יודעת לטפל. אבל גם לאמא מגיע קצת חופש, קצת מנוחה וכל כך חשוב בכל הדברים וסידורים לא לאבד את אותה אישה שמחה ומחייכית. גם לילדים מאוד חשוב שהאמא שלהם — תהיה אמא בריאה מאושרת!

מרכז אג’נה מזמין אתכן לטיפולי אג’נהאבנים אינדיאניות חמות ו- שיעורי יוגה בשילוב אג’נה

הדר חוגל (3)

טיפול אג’נה לנשים

 • האם את בחודשים האחרונים של ההריון ?
 • האם את סובלת מכאבי מחזור?
 • האם את סובלת מעייפות כרונית?
 • האם את צריכה שעה זמן לעצמך?
 • האם יש לך מחשבות טורדניות ?
 • האם את בגיל המעבר?

טיפול האג’נה הוא טיפול ייחודי שמכוון לנשים לפני ואחרי הריון לכאבים בזמן מחזור חודשי, מיגרנות, כאבים בגב עליון ותחתון. הטיפול הוא עיסוי של מגע עם רייקי והילינג ,שמנים ארומתרפיים לפי הצורך.

כאשר את במחזור, הריון, גיל המעבר הגוף שלך עובר שינויים הורמונאליים ויוצא מאיזון. לדוגמא :כאבים בגוף, מיגרנות, שינוי במצבי רוח, עייפות כרונית, עליות וירידות של טמפרטורת הגוף. ולכן התחום ההוליסטי יכול להקל על התופעות וסימפטומים הללו על ידי איזון, מגע, שמני צמחים ארומתרפים, הילינג.

תהליך הטיפול התחיל עם נקודות טריגר פוינט נקודות לחיצה באזורים ספציפיים לפי המצב.

לאחר מכן הוספת שמני צמחים אורגניים על העור כדי שיספוג וישפיע על הרגעת מערכת העצבים וגורם לשלווה בהדרגה.

אג’נה מורכב ממגע של עיסוי, מדיטציה ויוגה. אג’נה מורכב מעבודה אנרגטית חזקה מאוד ולכן מומלץ סדרה של 3 -7 טיפולים כדי לראות תוצאות. כבר לאחר טיפול ראשון אפשר להרגיש את ההשפעה על החושים חדות החושים, שלווה פנימית או אנרגיה מתעוררת לפי המטופל, פחות מצבי רוח, שינה עמוקה יותר, תאבון מופחת, עור מבריק יותר, פחות כאבי מחזור. השינוי ההדרגתי משפיע על נפש וגוף. ואורך זמן הטיפול הוא לפי הצורך של המטופל.

AJNA

אבנים אינדיאניות חמות — השיטה היא ייחודית ומרפא, האבנים החמות משרות רוגע, מזרימות דם למקומות הכואבים, האבנים סופגות אנרגיות שליליות מהגוף.

סביב גופנו יש המון אנרגיות שהגוף סופג מהסביבה, לפעמים זה פוגע באיזון הנפשי שלנו, ולכן מתחיל להשפיע על הגוף הפיסי. בימינו אנו חיים ושומעים על אנשים הסובלים ממחלות לב ,כליות ,כבד,ומיגרנות, שלרוב נובע מלחץ נפשי והגורם לחרדות.

הגרעין של הבעיה היא השפעת הסביבה שלנו כיום.

האבנים חמות ונעימות ומונחות על מרכזי האנרגיה( בשם צ’קרות ) ,ובזמן שהם מונחים גם מעסים את הגוף עם האבן החמה בשביל לייצור זרימת דם וניקוי של רעלים מהגוף שלנו. הרעלים לרוב הם  מאוכל, מים, אוויר. לאחר כמה טיפולים הגוף מתחיל להתאזן והשינה נהיית עמוקה יותר ,התודעה מתנקה, התת מודע מתחיל לדחות רעלים וכבר מאותת שהוא לא רוצה להכניס רעלים לגוף, בהדרגה האדם נהיה מודע למה שהוא מכניס לגופו ולכן התזונה משתנה עם כל התהליך .האדם מתחיל לאכול באופן שונה ולהכניס לגופו את מה שהוא צריך. הטיפול העצמתי של האבנים האינדיאניות משולב. בנוסף לאבנים מוסיפים גם שמנים אתריים אורגניים ,( הם שמנים מצמחים לצורך ניקוי עוצמתי של הגוף).

זמן הטיפול הוא בין שעה ושעתיים כל מטופל לפי הצורך. לאחר שניים שלושה טיפולים בהדרגה מוסיפים עוד טכניקות. ההתנקות היא בהדרגה מפני שהגוף וההרגלים של האדם משנים את האדם עצמו בפנים ובחוץ, כדי להתנקות יש צורך בשינוי הרגלי אכילה שתייה ויוגה או מדיטציה. כשהגוף נקי התודעה יותר נקייה מחשבה יותר מאוזנת ופחות מחלות גופניות. מומלץ מאוד! 

שיעור יוגה עם הטיפול האג’נה

 • האם את/ה סובל/ת מחרדות?
 • מעייפות כרונית?
 • מעודף אנרגיה?
 • מחשבות טורדניות?
 • מערכת עיכול רגישה?

כל אלו סימנים של חוסר איזון המשפיע על הגוף הפיסי.

יוגה בעיניי זאת מדיטציה בתנועה , יוגה מאזנת ,מרגיעה, מעוררת, מנקה את התודעה מעומס של מחשבות, מנקה רגש יתר או חוסר רגש. יוגה מאזנת את הנפש. הטיפול של האג’נה שמנקה ומטהרת, מרגיעה, ומעירה.

היוגה והטיפול אג’נה משולבת לפי צורך המטופל. כאשר המטופל סובל מעייפות או מעודף אנרגיה זה משודר מהמוח, כאשר מתחילים שיעור של יוגה לאפס את המוח ומשלבים עם טיפול האג’נה לאחר הסדרה של הטיפולים המוח והגוף מתאחדים ומתנקים, וכך נוצר איזון. 

לחיות באיזון

הדר ולדמן 

מרכז אג’נה — http://www.ajnatherapy.com/

לשאלות בהזמנת תור:  052-3440998 

 

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс